УКРАЇНА Login / Registration

Tracks


Tracks

Tracks

Tracks

Автори: Стів Марсланд та Габріела Лазеррі

Новий сучасний чотирирівневий навчально-методичний комплекс (НМК) для дітей віком від 6 до 10 років. Рекомендований для шкіл, які мають від 1 до 3 уроків англійської на тиждень.

Підручник побудовано з урахуванням вікових особливостей учнів молодшого шкільного віку. Головною метою навчання англійської на початковому етапі є формування позитивного ставлення учнів до вивчення іноземної мови , а також поступового введення англійського алфавіту ,що є основою для навчання читання. Підручник використовує історії в якості мовного матеріалу, що цілком відповідає інтересам дітей цього віку. Підручник для першого року навчання допомагає ознайомитися з такими темами як Кольори, Моя сім’я, Школа, Домашні тварини, Іграшки та Свята. Матеріал підручника розраховано на 48 – 60 уроків (рівень 1-4). Прописи для першого року навчання допомагають ввести англійський алфавіт та ознайомити учнів з написанням маленьких та великих літер. Перевага надається рухливим іграм, слуханню історій, пісням і віршам, що робить урок англійської цікавим і привабливим для молодших школярів.


Tracks Level 1 Tracks Level 2 Tracks Level 3 Tracks Level 4
Browse through
the Student's Book
Browse through
the Student's Book
Browse through
the Student's Book
Browse through
the Student's Book

Компоненти :

  • Підручник
  • Робочий зошит
  • Книга для вчителя
  • Прописи
  • Аудіо CD для роботи в класі

 Календарно-тематичне планування.

 Додаткові ресурси.

  

                      

Cпеціальна пропозиція до Tracks 2

Щоденник навчання – сучасний компонент  з елементами учнівського портфоліо, який допомагає учню стати більш самостійним та цілеспрямованим у вивченні англійської мови.

Допоможе не тільки учням, але й їх батькам зрозуміти, як проходить засвоєння  вивченого матеріалу.

 

Щоденник навчання - Демонстраційні сторінки

 

Cпеціальна пропозиція до Tracks 1

Цікава абетка (прописи) ознайомлює учнів з англійськими літерами та надає необхідне тренування навичок письма. Прописи містять завдання на обведення, які подобаються учням і надають їм можливість відпрацьовувати ці навички у великому обсязі.

У прописи включені вправи з написання як маленьких, так і великих літер ,що поступово навчає учнів робити перші кроки у письмі - від окремих літер до слів.

Така підготовка прискорює оволодіння базовими навичками письма і готує до якісного засвоєння навчального матеріалу з першого року навчання.

Alphabet Fun- Демонстраційні сторінки