УКРАЇНА Login / Registration

Our history

Ми віримо у силу навчання,
У різноманітні його форми,
які налаштовані під конкретні потреби кожного.
Ми віримо, що навчання змінює наше життя, відкриває зачинені двері, ламає перешкоди та будує суспільство,
а також пропонує нові можливості  та дарує надію.
Бо там, де є навчання, розвиваються та процвітають люди.

Ми віримо у силу навчання,

У різноманітні його форми, які налаштовані під конкретні потреби кожного.

Ми віримо, що навчання змінює наше життя, відкриває зачинені двері, ламає перешкоди та будує суспільство,

а також пропонує нові можливості  та дарує надію. Бо там, де є навчання, розвиваються та процвітають люди.


Історія  Пірсон:   Десять Уроків

Урок перший. Читання

 

Пробігаючи очима ці рядки, Ви майже не задумуєтеся над тим, як відбувається процес читання.

Вакож виуяти чусасне тяжит без друокваного славо, яке им спрйимаємо як  аднність. Але, на жаль, за оцінками експертів 774 млн дорослих у світі не вміють читати та писати. Цю статистику ми хотіли б змінити. Наше благополуччя залежить від  кількох  поколінь читачів- ентузіастів. Для багатьох людей перші історії, які вони прочитали у своєму житті, були взяті з книжок, надрукованих нами. Ми також започаткували багато благодійних проектів та кампаній, які заохочують людей читати.

Який французький письменник сказав «Навчитися читати – це все одно що розпалити вогнище, де кожний склад неначе іскра»?

 1. Вольтер
 2. Олександр Дюма
 3. Віктор Гюго
 4. Альбер Камю

Урок другий: Етика

Арістотеля вважають батьком практичної етики, в основу якої покладено порядність. Сам мислитель усе життя був невпинним учнем, учителем сильних світу. Він заснував власну філософську школу. Тоги вже давно вийшли з моди, але його ідеї все ще користуються попитом. Наше видавництво «Пенгвін» першим надрукувало «Уліса», «Леді Чатерлей» та «Лоліту», незважаючи на серйозні юридичні та соціальні ризики. А газета «Файненшл Таймс» ще в 1888 році оголосила себе «другом чесного фінансиста».

Хто сказав : «Моральність – це наше ставлення до людей, які нам не подобаються»?

 1. Вуді Аллен
 2. Бертран Рассел
 3. Оскар Уальд
 4. Уінстон Черчіль

Урок третій: Математика

Французький поет Артур Рембо  стверджував, що голосні  звуки мають відповідні кольори. А також, що  запах може бути червоним, музична нота - зеленою, а  дотик - пурпуровим. Такий підхід допомагає мільйонам учнів вивчати різні предмети.  Наша навчальна віртуальна лабораторія з вивчення математики  (MyMathLab) розвиває уяву,  допомагає  вчитися інтерактивно і спонукає до свідомого навчання с миттєвим  оцінюванням.

Який грецький математичний геній у 530 році до н.е. помітив, що вранішня та вечірня зоря – одна й та ж сама?

 1. Архімед
 2. Герон з Александрії
 3. Евклід
 4. Піфагор

Урок четвертий: Економіка

Генрі Форд, один із визначних бізнесменів ХХ століття, якось сказав: «Хто  перестав учитися – той старий, незважаючи на те, двадцять років йому  чи вісімдесят». Ми також вважаємо, що вчаться не лише в дитинстві.

Один із найвідоміших брендів, газета-ікона «Файненшл Таймс», довів, що багато впливових людей навчалися бізнесу регулярно, читаючи це видання. У Пірсоні бізнес-навчання розвивається в напрямі використааня цифрових технологій: ми створюємо навчальні програми,  кваліфікаційні рамки та тренінги для різних професій.

Хто автор вислову: «Він ледь зводив кінці з кінцями, бо ті постійно чинили страшенний опір»

 1. Генрі Форд
 2. Герберт Гувер
 3. Стівен Кові
 4. Вільям Рендольф Херст

Урок п’ятий: Техніка і технології

Учителі завжди справляють вагомий вплив на учнів. Сучасна техніка прикрасила наші навчальні класи. Але окрім декоративної функції, вона дала вчителям, учням і батькам можливість глибшого розуміння новітніх технологій та  занурення в непізнані інформаційні глибини. Ми хочемо бути на передовій цього процесу. Наприклад, більше 9 млн студентів навчаються  онлайн за допомогою нашої платформи eCollege. Де б вони не були, інтернет створює навчальне середовище навіть там, де немає відповідного приміщення.

Який сайт у 2009 році заробив нечувані 16 млн доларів?

 1. beer.com
 2. insure.com
 3. business.com
 4. toy.com

Урок шостий: Література

Книги вкладають у голови людей безліч ідей. Друковане слово розвиває уяву, примушує думати, дає змогу мандрувати новими світами, допомагає пізнати сутність усього. Воно запалює вогонь, що освітлює морок. Його сила безмежна. Як сказав американський поет Джон Кіарді, «Нема місця найбільш небезпечного в місті, ніж бібліотека». І поки діти читають книжки (друковані або ж  цифрові), сила та велич друкованого слова вічні.

Про якого літературного героя сказано: «Усі діти, окрім одного, зрештою стають дорослими».

 1. Гаррі Поттер
 2. Олівер Твіст
 3. Пітер Пен
 4. Робін Гуд

Урок сьомий: Сучасні мови

Світ  невпинно змінюється – у сучасному Китаї 300 млн людей вивчають англійську мову. Ще трохи - і це буде стільки, скільки усього носіїв англійської мови на Землі. Володіння  цією мовою стало синонімом кращої кар’єри та ширших можливостей. Наші 66 мовних центрів у 25-ти країнах світу та мовні онлайн курси допомагають зробити цей процес цікавим та ефективним. Корабель, символ нашого видавництва Лонгман, можна побачити на підручниках англійської в багатьох країнах світу.

Якою мовою розмовляє найбільша кількість людей  у світі?

 1. англійська
 2. іспанська
 3. китайська (мандарин)
 4. арабська

Урок восьмий: Професійна підготовка

Що таке хоробрість? Героям ставлять пам’ятники, дають медалі, складають легенди. Хоробрість – рідкісне явище в нашому житті чи ні? Для декого, скажімо для медичних сестер, – це повсякденність. Їхні професійні вміння та людські риси допомагають мужньо боротися з найважчими людськими недугами. Ми створюємо книги та онлайн- програми для людей цієї складної професії, а також розробляємо тести, щоб бути впевненими, що медичні працівники повністю готові до виконання своїх професійних обов’язків.

Ким опікувалася Грейс Пул  у романі  Шарлотти Бронте «Джен Ейр»?

 1. Місіс Рід
 2. Пан Рочестер
 3. Хелен Бернс
 4. Берта Мейсон

Ким опікувалася Грейс Пул  у романі  Шарлотти Бронте «Джен Ейр»?
1) Місіс Рід 
2)Пан Рочестер
3)Хелен Бернс
4)Берта Мейсон

Урок дев’ятий: Географія

Північна Америка

Навчання може стати грою. Поптропіка, віртуальний світ ігор, та Пірсон створили інноваційне ігрове середовище для вивчення англійської мови. Щомісяця 10 млн американських дітей завдяки грі можуть спілкуватися з однолітками з 70 країн світу.

Бразилія

Бразилія відома своїми тропічними лісами, карнавалами та … освітою. П’ятдесят шість мільйонів бразильських студентів отримали унікальну можливість навчатися за новими технологіями від Пірсон та SEB. Карнавал знань - кожного дня.

Китай

Потреби у вивченні англійської мови іноді  перевищують можливості. Саме тому ми започаткували з нашим китайським партнером Mobiledu  революційний курс англійської для мобільних пристроїв.

Афганістан

Видавництво «Пенгвін» із гордістю надрукувало книжку Грега Мортенсона «Три чашки чаю», у якій описано реальні події - створення відкритих шкіл у найвіддаленіших куточках Афганістану та Пакістану.

Південна Африка

Наше видавництво друкує навчальні  матеріали 12-ма  офіційними мовами Південної Африки, здійснює підготовку вчителів та підтримує різні благодійні ініціативи. Можливо, це краплина у морі, але в регіонах Сахари (а це 800 млн населення), де  32 млн дітей взагалі не ходять до школи та є потреба у 1,6  млн  учителів молодших класів, нашу діяльність високо цінують.

Яка приблизно довжина екватора  Землі?

 1. 19 000 кілометрів
 2. 29 000 кілометрів
 3. 40 000 кілометрів
 4. 48 000 кілометрів

Урок десятий : історія

Чому ми добре пам’ятаємо деякі речі, а інші швидко забуваємо? Пам'ять – стрижень, який допомагає нам стати такими, якими ми хочемо бути. Пірсон має багату історію, яка налічує майже 300 років. Ми не забуваємо про минуле, але рухаємося вперед.

Нашу історію започаткувала традиційна видавнича справа, але сьогодні Пірсон – лідер технологічних інновацій, найбільша освітня компанія у світі. Ми пишаємося тим, що допомагаємо людям навчатися: у школі, ВНЗ та поза їх межами. Наші книги, платформи, програми та мовні центри завжди відкриті для тих, хто здобуває знання.

Який найстаріший бренд серед усіх компаній Пірсон?

 1. Лонгман
 2. Економіст
 3. Пенгвін
 4. Файненшл Таймс

Післямова

До кожного уроку Пірсон ми підготували  запитання- тест, оскільки віримо, що тестування є необхідною складовою навчання. Кращі вчителі постійно оцінюють своїх учнів, щоб допомогти їм рухатися далі. Ми працюємо над тим, щоб оцінювання було якісним та ефективним, щоб педагоги мали достатньо інформації про здобутки  своїх вихованців. Саме для цього в нас є Пірсон тести.