УКРАЇНА Login / Registration

Conferences

English Forum 2017

Kyiv | 2017-11-02

 

Коли і де  
2 і 3 листопада (четвер та п’ятниця) 2017 року запрошуємо фахівців з викладання англійської мови на освітній Форум, який спільно проводять представництво освітньої компанії Пірсон, Дінтернал-Книга та партнерський вищий навчальний заклад, Київський національного торговельно-економічний університет (02156, м. Київ, вул. Кіото, 19).
Що плануємо  
Під час першого дня заходу відбудуться виступи запрошених фахівців. Доповідачі на пленарних сесіях -фахівці з України, Великої Британії та Польщі. Другий день присвячено інтерактивним спеціалізованим сесіям, які підготували міжнародні експерти і викладачі ВНЗ та мовних закладів України. Під час Форуму у Вас буде можливість поспілкуватися з колегами і самим продемонструвати свої досягнення, а також проконсультуватися з колегами-практиками (викладачами з Великої Британії, Японії та Польщі). Під час Форуму плануємо дискусії з різноманітних питань та дебати стосовно тенденцій, сучасних та майбутніх, у царині викладання та навчання англійської мови.
Цільова аудиторія  
Форум буде корисним та інформативним для завідувачів кафедрами іноземних мов, викладачів англійської мови коледжів, університетів, мовних курсів та шкіл. Він може зацікавити репетиторів та практиків, які викладають загальну та ділову англійську мову. Реєстрація буде відкрита для всіх фахівців, зацікавлених у питаннях оцінювання мовних умінь, он-лайн навчанні та ресурсах для дорослих (16+) слухачів.
Пленарні засідання (2 листопада)  
Сучасні наукові дослідження та швидкий технологічний розвиток диктують необхідність запровадження інноваційних методів та підходів, що відповідають викликам інформаційної доби. Наші освітні експерти висловлять свої погляди та думки щодо перспектив і майбутнього навчального процесу(див. додаткову інформацію стосовно тематики презентацій).
Творчі майстерні (3 листопада)  
Тематика творчих майстерень включає 1) Он-лайн навчання 2) Tестування та оцінювання мовних умінь та 3) Навчальні ресурси для дорослих слухачів та студентів. Плануються виступи міжнародних експертів та провідних національних фахівців.
   
Додаткова інформація та запити: Michael Hudson - m.hudson@dinternal.com.ua, Marina Malyginamarina.malygina@pearson.com

 

 

Пленарні доповіді 2 листопада

Піотр Штайнбріх
Піотр – доктор наук, викладає у Католицькому Університеті Любліна (Польща). Він проводить семінари та майстер-класи з викладання англійської для польських та зарубіжних колег. Піотр – консультант Пірсон з питань викладання англійської. Сфера його професійних інтересів- особливості вивчення іншої мови дітьми, забезпечення ефективної інтеракції у групі та розвиток навичок  усного говоріння . 
 
«Уміння для XXI сторіччя у навчанні англійської мови» 
Доповідь-роздум про вплив сучасних технологій, з якими ми стикаємося  у повсякденному житті на те, як діти, підлітки, а потім і дорослі ставляться до навчання. Ці факти, на превеликий жаль, майже не впливають на традиційний навчальний процес, характерний для усталених практик минулого століття. Але на відміну від революційної, швидкої зміни навчального процесу, будемо розглядати еволюційний шлях до змін. Наразі, подумаємо, які форми та елементи повсякденної діяльності  учнів та студентів припустимі у навчальному процесі, які у поєднанні з  дієвими традиційними формами та методами допоможуть суттєво покращити  його ефективність. 
 


 

Микола Скиба
 
Микола Скиба – освітній експерт Українського Інституту Майбутнього. Микола закінчив історичний факультет Національного університету  ім.Тараса Шевченка, працював консультантом Національного Інституту Стратегічних Досліджень. Він очолював Агенцію Культурних Стратегій та заснував освітню платформу. Микола – національний координатор проекту Ради Європи.
 
«Освіта для турбулентного світу: як жити, навчати і навчатися на вістрі змін»
Доповідь побудована як інтелектуальна пригода, що занурює у глобальний контекст, який зумовлює незворотність змін в освіті, знайомить з кращими освітніми моделями світу та пропонує набір практичних інструментів для педагогів, які прагнуть зробити навчальний процес цікавішім і продуктивнішим.
 

 

Майкл Хадсон
 
Майкл працював викладачем та тренером у Великій Британії, Південній Кореї, Італії, Чеській Республіці, Україні, Австрії, Франції, Іспанії, Латвії, Китаї та Японії. Він викладав дисципліну Комунікації та Культурні Студії в Університеті Аойама Гакуїн (Токіо) та Університеті Сигуяма Джогакуен (Нагоя, Японія). Майкл- дипломований спеціаліст з прикладної лінгвістики , безперервної освіти та викладання англійської як другої мови.
 
Колм Сміт
 
Колм - викладач в Університеті Денкі та Університеті Доккіо (Токіо, Японія). Він викладав в Національному Університеті Кьонсан (Південна Корея) та університетах Мейсей, Ніхон та Канто Гакуїн (Японія). Колм- дипломований спеціаліст з комп’ютерної обробки бізнес-процесів(Технологічний Університет Данделк, Ірландія) та прикладної лінгвістики (Бірмінгамський Університет (Велика Британія).
 
«Глобальна Англійська Шкала або Вимірювання Ваших умінь»
Глобальна Англійська Шкала (ГАШ) – перший міжнародний стандарт, який вимірює рівень володіння англійською і допомагає всім, хто студіює англійську визначати, вимірювати та відстежувати свої уміння за шкалою 10-90 балів. Дослідження та розробка шкали тривали 25 років і стали можливими завдяки апробації 10 000 учасників проекту з 130 країн світу. Презентація ознайомить викладачів з концепцією шкали та розкриє можливості її використання  тими, хто навчає та тими, хто вивчає англійську мову.