УКРАЇНА Login / Registration

Школи

Школи

Ukrainian Gymnasia of Humanities (Lviv)

Its motto is "Every subject and craft must be brought to perfection."

Fact File:

 • 5000 graduates since 1961;
 • 300 pupils were awarded gold and silver medals;
 • 98% of the leavers enter different higher educational establishments in Ukraine and abroad every year;

Since 1994 more than 70 students have studied in the USA and Great Britain by various exchange programs. Our gymnasia cooperates with various publishing houses, Pearson  Longman being the most favourite one. As the result we have been awarded the title “Longman School”. Our teachers regularly participate in Longman events and this inevitably leads to success both in teaching and studying.

Address: Oleny Stepanivny Str, 13,  Lviv
Tel: (032) 233 04 33


Загальноосвітній навчально-виховний комплекс №4 (м. Бердичів)

Працюють 57 вчителів, навчається 750 учнів. 23 учня впродовж останніх років зайняли 47 призових місць у всеукраїнських конкурсах, олімпіадах. Вчителі іноземної мови тісно та активно співпрацюють з видавництвом «Пірсон Ед’юкейшн». Вчитель Мельничук  Т.І. приймала участь у пілотуванні  підручників «Real life», «Fly High». Провели семінар по використанню підручників «Real life» і відкритий урок для вчителів іноземної мови міста та районів. Прийняли участь у конкурсах «Цікавий конкурс для малят» і Welcome to Ukraine!. Систематично проводяться семінари з методистами видавництва. У закладі протягом 9 років функціонує наукове товариство учнів Інтелект, члени якого щорічно стають переможцями інтелектуальних змагань різного  рівня. Колектив школи співпрацює з навчальними закладами міст Седільце (Польща), яке є побратимом м. Бердичів.

Адреса: м. Бердичів, вул. Свердлова, 53
тел.: (04143) 2 71 00


Specialized school 115 named after I. Ohyienko with intensive learning of English (Kyiv)

The Headmistress Kysil Tatyana Victorivna.
Teachers of English - 17
Teachers of French - 2
Teachers of German - 2
English Subjects - Business English, English Literature, American Literature, Country Study, the English language
Course-books in use - New Let's Learn English, Challenges, Success, Opportunities, Meet Great Britain, Meet the USA, Dialogues of Capitals
International Contacts - Gymnasium 18 (Vienna, Austria); "Interlingua" (Rochechouart, France)

Our address: 10, Kavkazka street, Solomyansky district, Kyiv, 03035
Contact phone: 2482303, 2482311, 248 9157, 5201598

 

                           


 

Навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І ступеня» (м. Бориспіль)
Наше кредо: "Не затримувати природного розвитку дитини, а підносити його, відтворюючи довкола дитини атмосферу здорової діяльності, приємний осередок, повний краси, збуджувати в дитині високі почуття, викликати в неї самостійну думку, ініціативу і той святий неспокій, що раз у раз шукає нової правди, нової краси і не кристалізується на чужому, пасивно прийнятому з чужих уст."
У місті її називають новою, хоча їй уже двадцять три. А відкрила вона свої двері 1 вересня 1989 року. Сьогодні в закладі навчається 1253 учнів: 689 гімназистів та 564 учні початкової школи.
У гімназії учні навчаються за чотирма профілями навчання: філологічний (іноземної та української філології), економічний, математичний, інформаційно-технологічний, що дозволяє розвивати різноманітні інтереси та здібності дітей і орієнтувати їх на спеціалізовані освітні установи як вищої школи, так і середньої спеціальної.
Всі учні вивчають англійську мову, починаючи з першого класу. Вихованці нашого навчального закладу  є учасниками різноманітних творчих конкурсів.  Так, 2 переможці та 63 призери маємо у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» у 2011-2012 н.р..
Учні та педагоги гімназії є учасниками багатьох Міжнародних  та Всеукраїнських соціальних та екологічних проектів, зокрема, «Добро починається з тебе», «Щоденник добрих справ», тощо.

Наша адреса: м. Бориспіль, Київський шлях 97 а
Тел.: (04495) 6-77-05

 


Слов’янська гімназія (Київ)

Слов’янська гімназія – загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням  англійської мови, математики, предметів економіко-правового напрямку. Польська чеська, сербська хорватська, болгарська мови вивчаються факультативно.
Сформувати характер та інтелект патріотів і майбутніх державних лідерів, спроможних привести Україну до Євросоюзу, – амбітна мета педагогів Слов’янської гімназії. Як зазначає директор гімназії, заслужений працівник освіти України Георгій Беженар: «Мета, яку ми втілюємо – сформувати свідомого громадянина, патріота, професіонала, людину із мисленням, поведінкою і вчинками, які направлені на розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні».
Характерна особливість закладу освіти – поєднання навчально-виховної роботи з науково-методичною, науково-дослідницькою та експериментальною, використання інноваційних педагогічних технологій.
За високі досягнуті показники в організації навчально – виховного процесу гімназія двічі нагороджена Почесною грамотою МОН України і ЦК Профспілки працівників освіти і науки, акредитована Асоційованою школою ЮНЕСКО. В 2006 році навчальний заклад пройшов державну атестацію з відзнакою, у 2010 році гімназія за високий рівень організації навчально–виховного процесу отримала Міжнародний Диплом Якості.

Наша адреса: м. Київ, вул. Драгоманова,10в
тел. (044)5739630
Наш сайт: www.slovyanka.kiev.ua

 


Ліцей «Наукова зміна» (м. Київ)
 • сучасний багатопрофільний навчальний заклад, який входить в десятку кращих шкіл міста Києва, центр виховання національної духовної, культурної, наукової еліти України
 • стабільно високі результати у ЗНО, конкурсах та предметних олімпіадах
 • перехід від класичної до сучасної системи навчання
 • впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності та у навчально-виховний процес
 • впровадження дистанційного навчання
 • учасник експериментальних педагогічних досліджень
 • загальноосвітня та профільна підготовка учнів за трьома напрямками:

- математичним;
- економічним;
- філологічним (іноземна філологія);
- 7-мі (проліцейні) класи

 • вступ на конкурсній основі
Історія успіху
 • заснований Національною Академією Наук України 23 березня 1992 року
 • входить в десятку кращих навчальних закладів столиці
 • колективний член Малої академії наук України
Адреса: м. Київ, Проспект Григоренка, 21в
Тел.: (044) 570-33-02
web-сторінка: www.naukova-zmina.kiev.ua

 

 


Гімназія №19 “Межигірська”  Подільського району  (м.  Київ)

Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів Подільського району м. Києва здійснює освітянську діяльність за рівнем повної загальної середньої освіти і має статус навчального закладу з поглибленим вивченням іноземних мов.
Методичне об'єднання вчителів іноземних мов  працює над темами:
 • поглиблене вивчення англійської мови з 1 класу;
 • вивчення другої іноземної мови (французької, німецької, італійської) з 5 класу;
 • введення спецкурсів «Країнознавство»,«Англо-американська література», «Ділова англійська мова»;

 Співпраця та партнерство:

 • співпраця з Британською Радою (обмін педагогів методичними напрацюваннями щодо викладання англійської мови, проведення розмовних клубів з носіями мови для учнів гімназії);
 • співпраця з державними курсами іноземних мов «Інтерлінгва» (заохочення кращих учнів гімназії можливістю підвищення рівня знань іноземної мови на курсах) ;
 • співпраця з Ресурсним Центром для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США (підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, участь у семінарських заняттях);
 • співпраця з британським видавництвом «Пірсон Ед’юкейшн» з метою впровадження сучасних методик та технологій викладання, а також проведення рецензування підручників та участь у пілотних проектах.

Наша адреса: м. Київ, вул. Межигірська 16
Тел.: (044) 425 15 72

 


Скандинавська гімназія

Скандинавська гімназія – гармонія мов і культур. Найголовніша мета закладу – надання якісної освіти, створення максимально сприятливих умов для самореалізації особистості.
Скандинавська гімназія – інноваційний заклад столичної освіти, який засновано у 2004 році. Її специфікою є вивчення мов, історії та культури скандинавських країн: шведської, норвезької, данської та фінської. Англійська мова вивчається поглиблено з 1-го класу.
У 2008 році Скандинавську гімназію атестовано з відзнакою. За роки свого існування школа стала закладом, у якому забезпечується єдність інтелектуального, фізичного, духовного і морального розвитку особистості.

Скандинавська гімназія є школою-лабораторією Інституту педагогіки НАПН України, в якій постійно відбуваються педагогічні семінари, конференції.
Міжнародна співпраця є одним із основних напрямів роботи Скандинавської гімназії, що включає: участь в освітніх проектах, учнівські обміни, стажування школярів та вчителів, зустрічі із закордонними делегаціями, роботу гімназійного Євроклубу, проведення гри «Модель ООН».
Справжньою родзинкою гімназії є традиційний щорічний фестиваль скандинавських країн “Північне сяйво”. Найповажнішими гостями були президент Фінляндії Тар′я Халонен, принцеса Королівства Норвегії Метте-Маріт.
Гімназія забезпечена 52 навчальними кабінетами, 3-ма комп`ютерними класами, 2-ма лінгафонними кабінетами, спортивними і хореографічними залами, ігровою кімнатою,  медичним і стоматологічним кабінетом.
Скандинавська пишається своїми вихованцями, її престиж піднімають переможці Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту Малої академії наук України, Міжнародних та Всеукраїнських творчих конкурсів і спортивних змагань: спортсмени Жанна Мельник, Карпенко Олександр, Бойко Денис, молода співачка Анна Поліщук, переможці Всеукраїнського рівня олімпіад та МАН Геселева Катерина, Джагарян Альона, Сюта Святослав.
Із кожним поступом Скандинавська гімназія міцнішає, розвивається. А славу їй приносять люди: вчителі, учні, батьки.

Адреса: м.Київ, вул.Б.Гмирі, 3-Б
тел: (044)5772326
www.scandy.kiev.ua
e-mail: scandy_edu@ukr.net

 


Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області

Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області було відкрито 1 вересня 1989 року.
Школа є однією з найбільших в м. Харкові. Сьогодні в 38 класах навчається 1123 учні.
Директор школи – Тернавська Тетяна Борисівна, «Відмінник освіти України», медаль В.Сухомлинського «За розвиток шкільної освіти».
Колектив школи нагороджено медаллю Президента України, має почесні звання «Лідер освіти», «Краща школа», «Школа сприянню здоров’я», переможець Десятої ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Лідер сучасної освіти».
За час існування школи 67 учнів були переможцями американсько-українських та англо-українських обмінних програм і навчались у школах Англії та США строком від 1 місяця до 1 року.
Кожного року учні школи стають призерами та переможцями III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в Харківській області.
Вчителі школи нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України і Посла США в Україні за видатні досягнення у викладанні англійської мови і країнознавства США, мають грамоти за перемоги у виставках педагогічної майстерності. Мають грамоти від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Наша адреса: 61064 , м. Харків, вул. Пермська 13
Телефони: (057) 370-41-73, (057) 719-60-55
Електронна пошта: sch162@kharkivosvita.net.ua
Сайт: http://www.school162.edu.kh.ua/

Директор школи - Тернавська Тетяна Борисівна


ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 80 I-III СТУПЕНІВ (м. Одеса)
    
Днем народження школи офіційно вважається 2 жовтня 1979 року. Саме в цей день був підписаний акт про готовність школи до початку першого навчального року, завершені основні будівельні роботи. 35 класів на 1100 учнів були готові прийняти своїх жителів. Але в школу заповнюють 67 класів, 2700 учнів та 60 вчителів. І починається бурхливе шкільне життя.
Проблема, над якою працює школа: «Диференціація та індивідуальний підхід у навчанні; робота з обдарованими учнями».     
Відповідно до неї наші учні у співпраці з вчителями школи приймають участь та завойовують призові місця на олімпіадах, інтелектуальних змаганнях, МАН, конкурсах всіх рівнів, плідно працює Євроклуб школи, проводяться цікаві пізнавальні зустрічі з представниками зарубіжних організацій та консульств, навчально-методичні семінари для опрацювання навчально-методичних питань та ознайомлення з новинками літератури видавництва “Pearson” (Longman).
Навчання aнглійської мови ведеться за підручниками видавництва «Pearson” ( Longman) такими, як “Discover English Starter”, “Discover English 1”, “Discover English 2”, “Discover English 3”, “Real Life”.

Адреса: м. Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 13 а
Тел.: (0482) 44 55 31

 


Гімназія № 267 (Київ)

Свирида Людмила Василівна - директор гімназії з 1989 року, спеціаліст вищої  категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, Відмінник столичної освіти.
Історія гімназії розпочалася 1 вересня 1987 року, коли на Харківському масиві м. Києва було відкрито середню школу №267. У 1998 році школа отримала статус загальноосвітня середня школа з поглибленим вивченням іноземних мов. 1 вересня 2007 року, в день святкування 20-річчя заснування школи, заклад отримав статус гімназії.
Місія гімназії: розвиток гармонійної та успішної особистості шляхом виявлення її природних здібностей, розкриття потенціалу та формування життєвих компетентностей.
Конкурентні переваги гімназії :

 • висококваліфікований педагогічний колектив;
 • розвиток педагогічної майстерності на засадах естетики та етики;
 • запровадження технологій соціально-етичного маркетингу в освітній процес;
 • інноваційна діяльність;
 • високі показники на районних та міських олімпіадах, робота в Малій академії наук;
 • високі результати зовнішнього незалежно оцінювання;
 • розгалужена структура виховної роботи;
 • авторські програми курсів;
 • співпраця з вищими навчальними закладами, Національною академією педагогічних наук України;
 • міжнародна співпраця.    
Наша адреса: м. Київ, вул. Вербицького, 7-а
Тел.: ( 044 ) 560-92-56
Наш сайт: www.gimnasium-267.at.ua
e-mail: gymnasium267@gmail.com

 


Гімназія №1 (м. Іллічівськ, Одеська обл.)

Директор: Антонова Лідія Федорівна
В гімназії навчається 395 учнів 1(5) – 7(11) класів, які зараховуються на конкурсній основі. Всього 15 класів. Педагогічний колектив закладу – 39 вчителі: 13 вчителів-методистів, 3 мають звання «старший учитель»,  23 з вищою категорією, 9 „Відмінників освіти України”.
Головна мета гімназії – розвиток у процесі навчання та виховання здібних до творчої інтелектуальної діяльності учнів.
Реалізації цих завдань відповідає структура гімназії, її навчальний план та програми:

 • 1(5) – 3(7) клас – всебічний загальний розвиток учнів, корекція їх знань, адаптація до умов навчання в гімназії.
 • 4(8) – 7(11) клас – поглиблене вивчення української мови, англійської мови, математики.

Крім загальних предметів, в гімназії вивчаються: німецька мова, латина, етика, креслення, інформатика, економіка, логіка.
В гімназії створені умови для задоволення пізнавальних інтересів та нахилів учнів через постійно діючі факультативи: країнознавство (Англія, США), сучасна англійська література, ділова англійська мова, важкі випадки англійської граматики.
З 1997 р. вчителі англійської мови гімназії беруть участь в програмі уряду США та Міністерства освіти України, що здійснюється американською Радою по співробітництву в галузі освіти та вивчення мов спільно з посольством США в Україні. За краще знання англійської мови, історії країни, традицій американського народу та розповсюдження знань серед учнівського колективу вчителі Вишневська Раїса Болеславівна, Бичкова Людмила Сергіївна отримували перемоги.
З 2001 р. гімназисти беруть участь  і перемагають в конкурсі за програмою академічних та культурних обмінів між Україною та США, що здійснюється Радою міжнародної освіти ACTR/ACCELS. Високих результатів вчителям і учням вдалося досягнути не лише завдяки  постійній напруженій праці. Це – закономірний результат багаторічного співробітництва і ефективного використання різноманітних підручників видавництва “Pearson”.

Адреса: м. Іллічівськ Одеської області, вул. Шевченка, 8;
тел. 6-22-06, факс: 6-41-72

 


Харківська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів № 62 (м. Харків)

Школа заснована в 1959 році  в мікрорайоні  Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут». З 1998 року школу очолює Гряник Олександр Григорович. У школі працюють 125 педагогів, навчається 961 учень.
Кафедра вчителів іноземних мов школи налічує 35 учителів, серед них 29 учителів англійської мови, 5 учителів німецької мови і 1 учитель французької мови. Учителі англійської мови плідно співпрацюють з видавництвом Pearson і використовують у навчальному процесі з англійської мови підручники цього видавництва: Fly High (1-3 рівні) для учнів 1-4 класів, Across Cultures – на уроках країнознавства в 10-11 класах; Exam Activator, Accelerator при проведенні спецкурсів у 10-11  класах. Учителі англійської мови – активні учасники подій і різноманітних науково-практичних семінарів, які проводить у місті Харкові регіональний представник видавництва Pearson у східній Україні Чеботарьов О.В. Він часто відвідує школу, проводить методичні тренінги та семінари з учителями англійської мови школи.
Учитель англійської мови Устінова Є.В. посіла ІІ місце у районному конкурсі «Учитель року – 2012». Педагоги школи постійно займаються активною видавничою діяльністю (42 назви друкованих творів за рік).

Адреса: м. Харків, проспект Курчатова, 23
Тел.: 8 (057) 335-19-50, 335-19-60
E-mail: sch62@ukr.net
Web.site:  http://school62.klasna.com/


Secondary school specializing in English №46 named after Vyacheslav Chornovil (Lviv)

Our present principal is Roman Balash. The vice-principals are Petronelya Vynnyts’ka, Yaroslav Chunys and Iryna Semchyshyn. It should be noted that 98 teachers work in our school. There are 22 teachers of English and 4 teachers of German at the Foreign Language Department.  
Our European Club “European Lions” was formed in 2005. Its supervisor is Myroslava Melymuk. The participants are the pupils of senior classes. It should be noted that European Lions are interested both in foreign and Ukrainian cultures. Our motto is “We Live in Europe, Let’s Make it Better”. Our club participates in the City and Region Festivals of European Clubs. Every year Day of Europe is held in our school.
It’s very important and useful for us to communicate with native speakers. We take part in the international programmes FLEX, AIESEC, Youth for Exchange and Understanding, Heart without Frontiers. Our school cooperates with Polish  Liceum of  Lubartow.

Our contacts:
90 Naukova Street, Lviv, 79060
phone: (032) 263 83 43
e-mail: school46@ua.fm
www.school-46.lviv.ua 


 


Gymnasia “Euroland” of European University (Kyiv)

“Euroland” consists of a nursery, primary school, gymnasia and finally, European university.
The complex was founded in 1991 to provide a continuous training and education for children to become professionals with broad outlook and creative thinking.
The pupils of the “Euroland” gymnasia have the best conditions for their studies and recreation:
•    individual approach to each child, care about his or her physical and psychic development;
•    intensive classes of foreign languages: English, French and German;
•    modern computer classes with access to the electronic library and the Internet;
•    participation in extra-classes activities;
•    opportunity for pupils to take Pearson Test of English exams at Pearson Language Test Centre in European University.

Adress:
Lytvynenko-Vogelmut Str. 1-G, Kyiv
T.: (044) 405 15 62


ОНВК 'Гімназія №2' (м. Одеса)

В самому центрі Одеси, зовсім поряд із всесвітньо відомими Дерибасівською вулицею та Оперним театром, знаходиться Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія № 2».
Протягом бiльше 50 років в цю школу з’їжджаються діти із всіх районів міста, нових житлових масивів, передмість.
Гiмназiя відкрилась у 1957р. Спочатку тут навчалися  279 учнів, але зараз це другий дiм більше нiж для 1000 молодих українців. Гімназія № 2 створена на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 9 з поглибленим вивченням англійської мови.
Потрібно зазначити  творчий підхід вчителiв до уроків та кожної дитини, терпіння та благородність.  Всі вчителі гімназії мають вищу освіту, серед них є такi, що мають звання «Заслужений вчитель України»,  є вчителі-методисти,  старші вчителi. 7 вчителів нашої гімназії є лауреатами конкурсів «Вчитель Року» і 2 мають звання «Кращий педагогічний працівник Одеси». Ці нагороди підтверджують високий рівень підготовки вчителів.
Колектив вчителів у постійному пошуку таких інноваційних технологій та підходів, які відкриють нові можливості для навчання та спілкування.
В організації науково-методичної роботи навчального закладу важливу роль відіграють кафедра гуманітарних наук, природно-математична, кафедра романо-германської  філології,  медична кафедра, кафедра здоров’я та фізичного розвитку, кафедра початкових класів.
Гімназія № 2 має зв’язки з   Одеським державним медичним університетом та Одеським національним університетом. Багато учнiв є переможцями   міських, обласних, всеукраїнських, а також  міжнародних предметних олімпіад, МАН.
ОНВК «Гімназія № 2» вважають однією з найкращих шкіл в Одеській області. Наші учні беруть участь у міжнародних проектах, програмах обміну учнями шкіл, що дає їм досвід спілкування з ровесниками з інших країн,  розширює світогляд, розвиває навчальні навички, що у подальшому сприяє кращому навчанню у  вищих навчальних закладах нашої країни та за кордоном.

Наша адреса: м. Одеса, вул. Гаванна, 5а
Тел.: (048) 723 0388, 726 4525

 


Спеціалізована школа № 35 I-III степунів (м. Одеса)

Одеська спецiалiзована школа №35 I-III ступенiв Одеської міської Одеської області з російською мовою навчання заснована в 1962 році як школа з поглибленим вивченням англійської мови. Завдяки плідній праці педагогічного колективу увійшла до складу кращих навчальних закладів Одещини.
Школа сьогодні це:1135 талановитих учнів; понад 100 творчих та відданих справі педагогів; понад 30 вчителів вищої кваліфікації, вчителів-методистів; 16 з них мають звання "Відмінник освіти України";14-призери конкурсів педагогічної майстерності.
Напрямки роботи: гуманізація процесу навчання та виховання; створення умов для розвитку творчих здібностей учнів; впровадження сучасних методик викладання основ наук; інтенсифікація процесу навчання через використання сучасних технологій, технічних засобів та міжнародної інформаційної бази; вдосконалення форм та методів контролю.

Адреса: м. Одеса, просп. Гагаріна, 3
Тел.: (048) 22 84 84


Specialized  School of Linguistics №12  (Irpin, Kiev region)

Specialized School of Linguistics № 12 is  educational complex, which consists of a primary school, secondary and high school.
The school was founded as a secondary school in 1994. But in 2001 it was reorganized into a specialized school with the aim to provide a constant teaching and education for children, able to become creative professionals in a foreign language field of social life, with broad world-outlook and non-standard thinking.
The pupils of the Specialized School of Linguistics № 12  have the best conditions for their studies and recreation:

 • individual approach to each child, care about his or her physical and psychic development;
 • intensive courses of foreign languages: English, French, German, Italian, Spanish, Polish, Turkish, Arabic, Japanese and Persian ;
 • modern computer provision and the access to the electronic library and the Internet in the classrooms;
 • participation in Olympiads, Small Academy of Science competitions and international projects;
 • opportunity for pupils to be enrolled in Pearson Test of English exam sessions at Pearson Language Test Centre in European university.
 • participation in international programmes “Dialogue of Cultures”, “Youth in Action”.
Our address: Z. ALiyeva Str, 64, Irpin 82000
T: 5-40-31

Спеціалізована економіко-правова школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови ХГУ «НУА» (м.Харків)
Спеціалізована економіко-правова школа I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови приватного вищого навчального закладу Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» заснована 29 травня1991 року.
Школа є структурним підрозділом ХГУ "НУА" і з 2002 року включена в педагогічний експеримент з відпрацювання інноваційної моделі безперервної освіти. В школі працює  система розвиваючого навчання  Ельконіна-Давидова та впроваджуються інноваційні технологоії в рамках традиційної системи навчання в старших класах.
У школі навчаються 323 учні і працюють 48 педагогів, в тому числі викладачів НУА, серед яких 4 кандидата наук, доценти, 12 вчителів-методистів, 7 старших вчителів. 27 вчителів мають вищу категорію.
Спеціалізована економіко-правова школа співпрацює з Харківським Національним університетом ім. В.Н. Каразіна, Харківським Державним Педагогічним Університетом ім. Г.С. Сковороди, Харківською Академією Неперервної Освіти, видавництвом «Пірсон». Вже понад 10 років учні школи успішно вивчають англійську з підручниками видавництва «Пірсон». За результатами зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови школа входить в четвірку кращих шкіл м. Харкова.
На базі ХГУ «НУА» щорічно проводяться всеукраїнські та міські семінари, впроваджуються соціальні проекти. За ініціативою ХГУ «НУА» проводяться відкриті турніри «Англійська з задоволенням». Кожного року учні СЕПШ ХГУ «НУА» стають переможцями та призерами районних та обласних предметних олімпіад та Малої академії наук.

Наша адреса: 61024 , м. Харків, вул. Лермонтівська 27
Телефони: (057) 716-47-21, (057) 716-44-14
Електронна пошта: sepsh@nua.kharkov.ua
Адреса сайта:  www.nua.kharkov.ua